Komerční zóna 516
687 38 Nedakonice
Tel.: +420 605 236 802

Napsali o nás

Úspěch podložený prací

22.7.2014

Bronislav Janeček odpovídál na otázky společnosti Palatinum. Firmě, která se rozhodnula využít naši zbrusu novou Porodnici a pomohli zde na svět bobříku Jeníkovi. Nový přírustek již obývá KOVOZOO s ostatními tvory. Přečtěte si, co na společnost Palatinum čekalo v našem areálu a co vše na sebe jendatel společnosti REC Group prozdradil.    

Peníze jsou ta nejhorší pracovní motivace

17.7.2014

Přečtěte si rozhovor s jednatelem společnosti REC Group, Bronislavem Janečkem, který byl otisknutý v červnovém Deníku.    

Skupina REC Group se rozrostla o dvě nové dceřinky

1.4.2014

Firma NEOMA Recycling a chráněná dílna Modrý kvítek se od začátku letošního roku staly členy skupiny REC Group. Ta nyní sdružuje celkem sedm dceřiných společností zabývajících se komplexním řešením služeb v oboru likvidace odpadů a jejich zpracování, demolice, rekultivace, ekologického poradenství, vzdělávání a dalších služeb. Hlavní náplní firmy Neoma Recycling je sběr, svoz, separace a… více.

Dceřiné společnosti skupiny REC Group mají pro letošek smělé plány

29.1.2014

Úspěšná skupina REC Group, která zastřešuje celkem 7 dceřiných společností, vstupuje do roku 2014 s optimismem a mnoha novými podnikatelskými záměry zahrnujícími pestrou škálu činností a koncepcí, podle kterých budou jednotlivé firmy v letošním roce fungovat. O jaké konkrétní novinky se jedná? Lidé si vydělají 10 % více než vloni Bronislav Janeček, ředitel společnosti KOVOSTEEL… více.